Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – Polska vs Dania

Już dziś o 20:45 Polska Reprezentacja w Piłce Nożnej zmierzy się na Stadionie Narodowym w Warszawie z liderującą w grupie E Reprezentacją Danii w meczu eliminacji Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

Po pierwszej kolejce Biało-Czerwoni sensacyjnie zremisowali na wyjeździe 2:2 z Kazachstanem. Pomimo prowadzenia 2:0 po pierwszej połowie, po bramkach Bartosza Kapustki i Roberta Lewandowskiego i wielu sytuacji podbramkowych, nasi reprezentanci w drugiej połowie roztrwonili swą przewagę tracąc 2 bramki w 7 minut i niestety remisując po pierwszej kolejce eliminacji. Patrząc z przebiegu spotkania w drugiej połowie nasi reprezentanci szczęśliwie zremisowali 2:2.

Przed naszymi piłkarzami ciężkie wyzwanie. Duńczycy po pierwszej kolejce zostali liderami „Polskiej” grupy eliminacji Mistrzostw Świata wygrywając swoje spotkanie 1:0 na swoim stadionie z reprezentacją Armenii.
Pomimo falstartu z Kazachstanem, w naszej kadrze panuje świetna atmosfera, nasi przekonują swoją grą w klubach, że są gotowi odegrać się za mecz z Kazachstanem.

Początek studia w Polsacie o godz. 20:05 – początek meczu 20:45
Początek transmisji w Polsat Sport o godz. 20:35