Mistrzostwa Europy – Siatkówka

Półfinał siatkarskich Mistrzostw Europy kobiet Turcja-Polska oraz mecze finałowe w Polsat Sport i Super Polsacie

Już w najbliższą sobotę, 7 września, o 18:30, Biało-Czerwone zmierzą się w półfinale Mistrzostw Europy z Turcją. Stawką meczu jest finał turnieju, który zostanie rozegrany w niedzielę, 8 września o godzinie 18:30. Przegrany zmierzy się o godzinie 16:00 w meczu o 3 miejsce. Transmisja wszystkich spotkań na antenach Polsat Sport i dostępnym na kanale Super Polsat.

Reprezentacja Polski siatkarek po pasjonującym ćwierćfinale, w którym pokonała przed własną publicznością Niemki 3:2, wyrusza na decydujące mecze Mistrzostw Europy do Ankary. Drużynę Jacka Nawrockiego w półfinale czeka trudne zadanie, gdyż przeciwniczkami będą Turczynki – gospodynie turnieju. Jednak Polki już raz pokonały tę drużynę wspieraną przez własne trybuny. Podczas pamiętnego finału ME w 2003 zespół pod wodzą Andrzeja Niemczyka wygrał 3:0 i tym samym zdobył pierwszy złoty medal na imprezie tej rangi. Czy w sobotę widzowie razem z Biało-Czerwonymi będą  cieszyć się z awansu do finału Mistrzostw Starego Kontynentu? Transmisja półfinału ME Turcja-Polska od godziny 18:30 na antenie Polsat Sport oraz w otwartym kanale Super Polsat.

Zwycięzca tego spotkania w niedzielę zmierzy się ze zwycięzcą drugiego półfinału Serbia-Włochy w finale Mistrzostw. Transmisja tego meczu od godziny 18:30 w Polsacie Sport i Super Polsacie. Wcześniej, bo od godziny 16:00 widzowie obu stacji będą mogli zobaczyć mecz o trzecie miejsce.