Start 2 sezonu Moontalk tylko w Active Family!

W poniedziałek, 15 lutego o godz. 22:00, telewizja Active Family pokaże 1 odcinek 2 sezonu programu „Moontalk”. Gospodyni talk show, Magdalena Kasperowicz, porozmawia w nim z Zygmunten Chajzerem, który po raz pierwszy przed kamerami opowie o swoim pobycie w więzieniu. W kolejnych odcinkach pojawią się topowe polski gwiazdy, m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Magdalena Boczarka, Joanna Kołaczkowska, Tomasz Ciachorowski czy Krystyna Janda.

Premiery programu „Moontalk” na antenie Active Family można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 22.00. W piątki emitowany jest „Moontalk Extra”, czyli kompilacja najciekawszych fragmentów z całego tygodnia oraz urywki rozmów zza kulis. Z kolei w soboty od godz. 10.00 do 14.00 i niedziele od 16.00 do 20.00 widzowie mogą wziąć udział w „Maratonie z Moontalkiem”. Zobaczą wtedy odcinki z całego tygodnia. 2 sezon programu będzie miał 60 odcinków.

W premierowym „Moontalk’u” pojawi się Zygmunt Chajzer. Znany prezenter i dziennikarz po raz pierwszy w swojej karierze opowie o pobycie w więzieniu. Zdradzi też, dlaczego prowadząca, Magdalena Kasperowicz, mogłaby być jego żoną.

W 2 odcinku nowego sezonu show, który telewizja Active Family wyemituje już w najbliższy wtorek, zobaczymy Katarzynę Kwiatkowską. Aktorka, która jest świetną parodystką, wcieli się m.in. w Katarzynę Figurę i Krystynę Jandę.

Codzienny late night show prowadzi Magdalena Kasperowicz. Dziennikarka, prezeska Fundacji na rzecz edukacji Sentio, językoznawczyni i literaturoznawczyni. Jej charyzma i inteligencja oraz wyjątkowe poczucie humoru sprawiają, że goście otwierają się przed nią jak przed nikim do tej pory.