Nowe dekodery w ofercie!

Mówi się, że małe jest piękne i niewątpliwie nie możemy się nie zgodzić z tym stwierdzeniem, patrząc na nasze najnowsze urządzenia dekodujące. Bo kto powiedział, że dekoder musi być nudny?

Dekodery Arris VIP 1103 to przede wszystkim wielka zmiana wizualna. Chcesz zyskać nowoczesny wymiar swojej telewizji? Z nowymi dekoderami jesteśmy w stanie Ci to zapewnić. Jednak urządzenia zaskakują nie tylko designerskim wyglądem. Oprócz tego posiadają szereg ulepszeń takich jak: szybszy procesor 550MHz, dwukrotnie mniejszą wagę od swojego poprzednika, czy dwa wyjścia video: HDMI dla telewizorów nowej generacji oraz AV dla telewizorów starszych – nieobsługujących obrazu HD.

Do jednego z największych atutów urządzenia możemy zaliczyć jego wymiary. 130 x 130 x 23 mm, które sprawiają, że umieszczenie dekodera nawet w najmniejszym miejscu, nie powinno być trudne. Na szczególną uwagę zasługuje również waga – 160 gram robi wrażenie!

Wszystkie nasze zmiany wprowadzane są z myślą o zadowolonych klientach. Bądźcie na bieżąco i śledźcie nasz profil na Facebooku!