Sportowy weekend z E-CHO

13 września 2018

Miłośnicy Piłki Nożnej już zacierają ręce przed najbliższym weekendem na antenach Canal+ i Eleven Sports. Czeka nas masa świetnych pojedynków w najsilniejszych ligach europejskich oraz w Lotto Ekstraklasie.

Jeśli jeszcze nie jesteś posiadaczem Pakietu Premium Canal+ lub Eleven Sports skontaktuj się już teraz z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 95 715 9000 lub 95 715 9111.

 

Transmisje Canal+

Piątek 14.09

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt; Canal+ Sport 2, godz. 20:20

Jagiellonia Białystok – Cracovia; Canal+ Sport, godz. 20:20

Sobota 15.09

Tottenham Hotspur – Liverpool FC; Canal+ Sport 2, godz. 13:25

Manchester City – Fulham FC; Canal+ Sport 2, godz. 15:55

Real Sociedad – FC Barcelona; Canal+, godz. 16:10

Piast Gliwice – Arka Gdynia; Canal+ Sport, godz. 17:40

Valencia CF – Real Betis; Canal+, godz. 18:25

Watford FC – Manchester United; Canal+ Sport 2, godz. 18:25

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk; Canal+ Sport, godz. 20:05

 

Niedziela 16.09

Wolverhampton Wanderers – Burnley FC; Canal+, godz. 14:25

Pogoń Szczecin – Korona Kielce; Canal+ Sport, godz. 15:10

Everton FC – West Ham United; Canal+ Sport 2, godz. 16:55

Legia Warszawa – Lech Poznań, Canal+, godz. 17:30

Sevilla FC – Getafe CF; Canal+ Sport 2, godz. 20:40

 

Poniedziałek 17.09

Southampton FC – Brighton & Hove Albion; Canal+, godz. 20:55

 

Transmisje Eleven Sports

 

Piątek 14.09

Union Berlin – MSV Duisburg; Eleven Sports 1, godz. 18:25

Birmingham City – West Bromwich Albion; Eleven Sports 1, godz. 20:40

 

Sobota 15.09

Hamburger SV – FC Heidenheim; Eleven Sports 3, godz. 12:55

Atletico Madryt – Eibar; Eleven Sports 4, godz. 12:55

Inter Mediolan – Parma; Eleven Sports 3, godz. 15:00

Bayern Monachium – Bayer Leverkusen; Eleven Sports 2, godz. 15:25

Fortuna Dusseldorf – TSG 1899 Hoffenheim; Eleven Sports 4, godz. 15:25

Napoli – Fiorentina; Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4, godz. 17:55

Borussia Mönchengladbach – Shalke 04, Eleven Sports 3, godz. 18:25

Frosinone – Sampdoria; Eleven Sports 2, godz. 20:20

Athletic Club – Real Madryt; Eleven Sports 1, godz. 20:40

 

Niedziela 16.09

AS Roma – Chievo Verona; Eleven Sports 2, godz. 12:25

1. FC Koln – SC Paderborn 07; Eleven Sports 4, godz. 13:30

Juventus – Sassuolo; Eleven Sports 3, godz. 15:00

Werder Brema – FC Nurnberg; Eleven Sports 4, godz. 15:30

S.C. Freiburg – VfB Stuttgart; Eleven Sports 1, godz. 17:55

Real Valladolid – Deportivo Alaves; Eleven Sports 4, godz. 18;25

Cagliari – AC Milan; Eleven Sports 1, godz. 20:25

 

Poniedziałek 17.09

SPAL – Atalanta; Eleven Sports 1, godz. 20:25

FC Magdeburg – Arminia Bielefeld; Eleven Sports 3, godz. 20:30

Girona – Celta Vigo; Eleven Sports 2, godz. 20:55

Zobacz inne newsy